wnętrza komercyjne
Projektując wnętrza komercyjne czy wnętrza publiczne wykorzystuje się identyczne zaplecze wiedzy oraz pokrywające się narzędzia projektowe jak w przypadku projektów indywidualnych , projektów domów czy mieszkań, uwzględniając ergonomie pracy, wymogi prawne oraz specyfikę obiektu.

Indywidualnie oraz przy współpracy z firmami z branży powstały koncepcje oraz projekty następujących obiektów:

1) Ogród Jordanowski przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu,
2) Stołówka pracownicza w biurowcu SKALAR w Poznaniu
3) Restauracja w Poznaniu
4) Park we wschodniej części Poznania
5) Place zabaw przy Szkołach Podstawowych w Poznaniu
6) Place aktywności ruchowej dla seniorów na osiedlach mieszkaniowych w Poznaniu
Content Projekt koncepcyjny wnętrza obejmujący zagospodarowanie przestrzeni wnętrza wraz z doborem materiałów. Projekt wnętrza przedstawiony jest za pomocą wizualizacji.

Wizualizacja - graficzna metoda tworzenia, analizy i przekazywania informacji. Za pomocą środków wizualnych ludzie wymieniają się zarówno ideami abstrakcyjnymi jak i komunikatami mającymi bezpośrednie oparcie w rzeczywistości. W dzisiejszych czasach wizualizacja pojmowana jest jako środek wyrazu artystycznego.

W praktyce: 3 etapy

1) Konsultacje z Inwestorem, przedstawianych jest kilka opcji zagospodarowania przestrzeni wraz z doborem materiałów, przedmiotów i innych rozwiązań.

2) Wizualizacja

3) Zebranie wszystkich przedmiotów i materiałów wraz z informacją gdzie można kupić użyte w projekcie rzeczy.

Projekt koncepcyjny wraz z wizualizacją nie obejmuje: rysunków technicznych dla wykonawców, wizyt w salonach sprzedażowych, wizyt na miejscu inwestycji.